30

ЖЕНСКА ПИЖАМИ

(0)
1.329,00 ДЕН 1.899,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежни женски пижами, од чист памук пружаат исклучителна удобност. Романтичните бои, дезен и детали изгледаат женствено и прекрасно. Долги широки ногавици и пријатен горен дел пружаат вистинска удобност за лесен сон и одмор.

Материјал

100% Pamuk

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам