Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Памучни женски слип гаќи со подлабок крој, погодни за секојдневно носење. Ги красат интересни детали на задната страна, украс во вид на уши и апликација на ракун.

AZZURRA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

429,00 ДЕН

Расположливи големини
S XL M L
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.