Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Женски слип гаќи со подлабок крој изработени се од памук, пружаат удобност и пријатност во текот на носење. Интересниот дезен им дава посебна убавина, како и машничката на предниот дел. Погодни се за секојдневно носење.

BECKY

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

399,00 ДЕН

Расположливи големини
S XL
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.