Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Женски слип гаќички изработени од префинет, нежен материјал. Збогатени со раскошна темна чипка и дискретен украс на предната страна. Памучна постава за секојдневно носење.

COSTANZA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

299,00 ДЕН

499,00 ДЕН

-40%

Расположливи големини
M L S
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.