46

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

(0)
239,00 ДЕН 439,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Гламурозни женски слип гаќички, со раскошна чипкаста изработка. Памучна постава на долниот дел пружа удобно чувство.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам