Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Женски слип гаќички со едноставен крој, порабени со нежна чипка. Мек, сјаен материјал, со егзотичен принт пружаат заводлив изглед. Поставени се со памук за удобност при носењето.

DIVA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

299,00 ДЕН

489,00 ДЕН

-39%

Расположливи големини
S L M XL
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.