52

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

(0)
239,00 ДЕН 499,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Заводливи слип гаќички од префинета чипка со богата изработка. Ги краси дебел појас во струкот и симетрична машничка. поставени се со памук за удобно, секојдневно носење.

Материјал

91% Poliamid 9% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам