Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Лилакови женски слип гаќички од мек материјал. Позадината е изработена од префинета чипка со интересна изработка. Чипкасти делови ги красат и колковите, а поставени се со памук за удобно, секојдневно носење.

LIDIA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

299,00 ДЕН

449,00 ДЕН

-33%

Расположливи големини
XL M L S
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.