38

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

(0)
259,00 ДЕН 419,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женствени и нежни слип гаќи од раскошна, растеглива чипка. Ластикот на струкот изработен е од мек материјал со благ отсјај, за гламурозен изглед. Имаат памучна постава и погодни се за секојдневно носење.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам