Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Префинети слип гаќи од раскошна чипка со интересна изработка. Ги краси интересен ластик. Поставени се со памук за удобно секојдневно носење.

NIKOLETA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

259,00 ДЕН

469,00 ДЕН

-45%

Расположливи големини
S M XL L
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.