Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Романтични женски слип гаќички. На предната страна имаат нежна лента и интересни засеци, со дискретен украс и машничка. Памучна постава овозможува удобно носење.

ORNELLA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

549,00 ДЕН

Расположливи големини
L M S XL
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.