30

НОЌНИЦА

(0)
965,00 ДЕН 1.379,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Занесна сатенска ноќница, лежерно паѓа следејќи ја линијата на телото и пружа неверојатно пријатно чувство. Изработена е со префинета чипка на рабовите. Има прерамки со можност за подесување.

Материјал

100% Saten

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам