Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Романтични женски слип гаќички. На предната страна имаат нежна лента и интересни засеци, со дискретен украс и машничка. Памучна постава овозможува удобно носење.

ORNELLA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

339,00 ДЕН

549,00 ДЕН

-38%

Расположливи големини
L M S XL
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.