Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Фини слип гаќички од раскошна чипка со интересена изработка. Ги краси интересен разтеглив појас. Поставени се со памук за удобно секојдневно носење.

NIKOLETA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

349,00 ДЕН

469,00 ДЕН

-26%

Расположливи големини
XL L S M
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.