Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ ХАЛТЕР
Опис

Заводлив женски халтер, предизикувачки крој, со богата, широка чипка. Има прилагодливи траки за закачување.

CLEA

ЖЕНСКИ ХАЛТЕР

599,00 ДЕН

749,00 ДЕН

-20%

Расположливи големини
M XL L S
Расположливи бои
Материјал

90%Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.