20

ЖЕНСКИ ХАЛТЕР

(0)
599,00 ДЕН 749,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Заводлив женски халтер, предизикувачки крој, со богата, широка чипка. Има прилагодливи траки за закачување.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам