20

ЖЕНСКИ ХЕЛАНКИ

(0)
927,20 ДЕН 1.159,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски хеланки, еластични, погодни за фитнес и вежбање, како и за секојдневно носење.

Материјал

88% Полиестер 12% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам