20

ЖЕНСКИ SLIP ГАЌИЧКИ MAVIS Ј21

(5)
399,20 ДЕН 499,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Slip гаќички од мек полиамид, со памучна постава, удобни и погодни за Вашето секојдневие. Елегантни и нежни.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам