50

ЖЕНСКИ SLIP ГАЌИ RICARDA Ј21

(5)
279,50 ДЕН 559,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежни слип гаќички од тенок материјал, без истакнати рабови, кои не се познаваат под самата облека.Предниот дел е од декоративен материјал со интересен дезен. Памучна постава.

Материјал

82% Полиамид 18% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам