Намалување

ЖЕНСКО БОДИ

(0)
1.549,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женствено и сензуално боди со прерамки на подесување кое ја истакнува фигурата и пружа благ "shape" ефект. Пресечен е под градите и го истакнува деколтето, пружајќи одлична поддршка за градникот. Ласерски сечените рабови во долниот дел овозможуваат носење без оцртување под облека. Памучната постава на долниот дел пружа удобно чувство.

Материјал

68% Poliamid 32% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам