Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКО БОДИ
Опис

Боди со благо полнети корпи и фишбајн за истакнато деколте. Изработен е од романтична чипка, има закопчување на грбот и длабок отвор. Рабовите ја нагласуваат линијата на телото, а памучната постава овозможува пријатно носење.

AFINA

ЖЕНСКО БОДИ

989,00 ДЕН

1.799,00 ДЕН

-45%

Расположливи големини
XL M L S
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид, 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.