48

ЖЕНСКО БОДИ

(0)
799,00 ДЕН 1.549,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Боди од чипка и еластичен тил со долги ракави и чипка до врат. Проѕирна позадина, со романтична изработка на предната страна. Памучна постава за секојдневно носење.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам