Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКО БОДИ
Опис

Заводливо чипкасто боди, изработено од мек, удобен материјал со занесна чипка и тил. Поставено е со памук, со округол израз околу вратот.

TALIA

ЖЕНСКО БОДИ

799,00 ДЕН

1.499,00 ДЕН

-47%

Расположливи големини
XL
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.