Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКО БОДИ
Опис

Занесно проѕирно боди од деликатна чипка, зацврстено со тенка лента околу струкот. Благо проширување на рамениците. Отворот на грбот нагласува сензуалност, а памучната постава удобно чувство во текот на носењето.

VONNA

ЖЕНСКО БОДИ

899,00 ДЕН

1.499,00 ДЕН

-40%

Расположливи големини
M XL S L
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид, 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.