42

ЖЕНСКИ НЕСЕСЕР

(0)
499,00 ДЕН 859,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Практичен козметички несесер за модерни дами, со егзотичен принт, патент и рачка за носење. Димензии :22.5x14x14.5 cm

Материјал

100% Poliester

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам