47

ЖЕНСКО БОДИ

(0)
799,00 ДЕН 1.499,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Заводливо чипкасто боди, изработено од мек, удобен материјал со занесна чипка и тил. Поставено е со памук, со округол израз околу вратот.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам