42

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

(0)
339,00 ДЕН 589,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Впечатливи женски слип гаќи со интересен појас и заводливи засеци. Еластичната чипка има памучна постава за удобно носење.

Материјал

87% Poliamid 13% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам