Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКО БОДИ
Опис

Гламурозно боди со долги ракави, изработен од прекрасна чипка и фин тул. Има многу предизвикувачки преден дел, како и проирен грб. Моделот остава многу елегантен и заводлив впечаток.

REGINA

ЖЕНСКО БОДИ

1.099,00 ДЕН

1.589,00 ДЕН

-31%

Расположливи големини
XL M L S
Расположливи бои
Материјал

100% Полиамид

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.