20

Женска наметка

(0)
1.911,20 ДЕН 2.389,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Отмена и елегантна, еднобојна, сатенска наметка со 3/4 широки ракави. Лежерно паѓа, а струкот се нагласува со лента од истиот материјал..

Материјал

100% сатен

Vaše mišljenje nam puno znači!

Испрати коментар
Šta su drugi rekli o ovom proizvodu?

Budite prvi koji će ostaviti komentar

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам