20

Женска наметка

(0)
1.511,20 ДЕН 1.889,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Материјал

95% Вискоза 5% Eластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам