30

Женска ноќница

(0)
1.112,30 ДЕН 1.589,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтична сатенска ноќница, украсена со проѕирна чипка на деколтето и под градите. Има прерамки кои се подесуваат и е удобна за носење. Со пократок крој, лежерно паѓа и ја следи линијата на телото.

Материјал

100% сатен

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам