20

Женска ноќница

(0)
1.111,20 ДЕН 1.389,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женска ноќница со тенки прерамки на подесување. Нежно паѓа. На градите има дополнителна постава.

Материјал

100% Сатен

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам