19

Женски бикини 125 - долен дел

(0)
599,00 ДЕН 739,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Ženske kupaće gaćice brazilijana kroja. Vezuju se na kukovima.

  • Sirovinski sastav: 80% Poliamid 20% Elastin

Материјал

80% Poliamid 20% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам