46

Женски бикини 127 - долен дел

(0)
399,00 ДЕН 739,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Ženske kupaće gaćice brazilijana kroja. Vezuju se na kukovima. Vedrih boja, zanimljivog dezena.

  • Sirovinski sastav: 80% Poliamid 20% Elastin

Материјал

80% Poliamid 20% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам