Сезонско намалување
Одбери големина
Расположливи бои
Количина
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Број на производи: 1

Вкупен износ: 699,00 ДЕН

Опис


  • Sirovinski sastav: 82% Poliamid 18% Elastin


Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам