20

Женски бразил гаќи

(0)
359,20 ДЕН 449,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Модерни женски бразил гаќички од мек материјал, без рабови на задната страна, за невидливо носење под облеката, без оцртување. Поставени се со памук за лесно, секојдневно носење.

Материјал

90% полиамид, 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам