20

Женски бразил гаќи

(0)
359,20 ДЕН 449,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски бразил гаќички без појачани рабови на задната страна, за носење без оцртување под облеката. Предната страна е збогатена со чипка. Поставени со памук заради удобност.

Материјал

90% полиамид, 10% еластин

Vaše mišljenje nam puno znači!

Испрати коментар
Šta su drugi rekli o ovom proizvodu?

Budite prvi koji će ostaviti komentar

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам