20

Женски пижами

(0)
1.751,20 ДЕН 2.189,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Неверојатно пријатна пижама од вискоза. Горниот дел е со кратки ракави со интересен натпис, а долниот дел со долги ногавици кои нежно и лежерно паѓаат.

Материјал

Горен дел: 95% вискоза, 5% еластин. Долен дел: 100% вискоза

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам