20

Женски слип гаќи

(0)
359,20 ДЕН 449,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежни слип гаќички, ласерски сечени, без рабови, без оцртување под облеката. Предниот дел е украсен со дебела лента од чипка. Поставени се со памук.

Материјал

90% полиамид, 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам