20

Женски слип гаќи

(0)
351,20 ДЕН 439,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтични женски слип гаќички од мек, нежен материјал. Задниот дел од чипката се продолжува и на колковите, без порабување. Погодни за носење без оцртување.

Материјал

90% полиамид, 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам