47

Женски танга гаќи

(5)
239,00 ДЕН 449,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Танга гаќички од нежна чипка и интересна изработка. Мрежести, но мекани. Во струкот имаат поширок, украсен појас.

Материјал

86% Poliamid 14% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам