Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Изабела
  • Изабела
Опис

Гламурозен градник со фишбан и пенасто појачување на корпата, овозможува прав push-up ефект. Го истакнува раскошна чипка и нежни прерамки со дискретен отсјај.

ISABELLA

999,00 ДЕН

Расположливи големини
70B 75B 80B 85B
Расположливи бои
Материјал

60% полиамид, 30% вискоза, 10% еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.