45

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ СО ШИРОКО ВРЗУВАЊЕ

(0)
998,00 ДЕН 1.819,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Балконет костим за капењесо широко врзување. Корпи благо поставени со push-up ефект. Украсна врвка меѓу корпите. Закопчување на грб. Рамките се врзуваат околу вратот. Слип долен дел со класичен крој и врзување од страна.

Материјал

85% Poliester 15% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам