50

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ СО ШИРОКО ВРЗУВАЊЕ

(0)
609,00 ДЕН 1.229,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Костим за капењесо широко врзување и меки корпи. Сигурносно перниче кое може да се вади по потреба. Модерен крој со една нараменица. Моделот е обогатен со декоративни карнери. Бразилијана долен дел.

Материјал

85% Полиестер 15% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам