Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ СО ШИРОКО ВРЗУВАЊЕ
Опис

Балконет костим за капењесо широко врзување. Тврдо појачани и благо поставени корпи со жица. Закопчување на грбот и врзување околу вратот. Украсни атрактивни ленти на горниот и долниот дел. Слип долен дел со подлабок крој.

BANDAU 3/141

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ СО ШИРОКО ВРЗУВАЊЕ

998,00 ДЕН

1.999,00 ДЕН

-50%

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

80% Полиамид 20% Еластин

Количина
Одбери големина

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.