52

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ СО ШИРОКО ВРЗУВАЊЕ

(0)
998,00 ДЕН 2.079,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Балконет костим за капење со широко врзување. Тврдо појачани и благо поставени корпи. Push-up ефект. Висок околувратник. Слип долен дел со класичен крој. Модерни прорези од страна.

Материјал

80% Poliamid 20% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам