42

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ СО ШИРОКО ВРЗУВАЊЕ

(0)
1.199,00 ДЕН 2.079,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Балконет костим за капењесо широко врзување. Тврдо поставени корпи без полнење. Врзување со ленти што се подесуваат.Бразилијана долен дел.

Материјал

95% Полиестер 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам