Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ СО ШИРОКО ВРЗУВАЊЕ
Опис

Балконет костим за капењесо широко врзување. Тврди корпи благо поставени со жица. Врзување на грбот. Бразилијана долен дел. Атрактивен принт со златни елегантни детали.

BANDAU 3/124 Горен Дел

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ СО ШИРОКО ВРЗУВАЊЕ

1.189,00 ДЕН

Расположливи големини
S L M XL
Расположливи бои
Материјал

80% Полиамид 20% Еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.