50

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ СО ШИРОКО ВРЗУВАЊЕ

(0)
998,00 ДЕН 1.989,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Балконет костим за капење со широко врзување. Тврди корпи благо поставени. Врзување на грб. Слип долен дел со класичен крој на врзување од страна.

Материјал

80% Полиамид 20% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам