30

Козметички несесер 1

(5)
349,30 ДЕН 499,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Материјал

100% ПВЦ

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам