Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКА БОКСЕРКА
Опис

Машки и удобен машки класичени боксерки со еластичен појас во половината. Финиот памук обезбедува максимална удобност, затоа е погоден за секојдневно носење

ARNOLDO

МАШКА БОКСЕРКА

229,00 ДЕН

399,00 ДЕН

-43%

Расположливи големини
XL L XXL M
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Eластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.