Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • МАШКА БОКСЕРКА
Опис

Модерни и удобни машки боксерки со класичен крој и еластичен појас на половината. Памучниот состав овозможува многу удобно чувство и погодни се за секојдневно носење.

RUFINO

МАШКА БОКСЕРКА

229,00 ДЕН

409,00 ДЕН

-44%

Расположливи големини
XXL M XL L
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Eластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.