МАШКА МАИЦА КИМОНО РАКАВ

(0)
329,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Многу удобна и практична машка маица, изработена од 100% најфин памук за максимално пријатно чувство. Карактеристичен кружен отвор и крој кој ја прати линијата на телото. Соодветна е за секојдневно носење, под облеката.

Материјал

100% pamuk

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам